Logo firmowe S T R E F A 2024-06-18
----------------------------------------------
F I R M A O F E R T A C E N N I K I N N E K O N T A K T

FFirma STREFA powstała w 2000 roku. Nazwę wymyśliłem z nudów więc jest oczywiście fantastik... w każdym razie wolę tak niż wszechobecne jakiśtam-SYSTEM, hokuspokus-SOFT czy PC-cośtam ;) Działamy głównie na terenie Kozienic i okolic, chociaż współpracujemy z firmami praktycznie z całego kraju od Pomorza do Tatr. Początki naszej działalności do najłatwiejszych nie należały i droga do sławy nie była usłana różami - pozdrawiam Szanowną Konkurencję ;), ale zawsze można liczyć na rodzinę i przyjaciół, a poza tym jak to się mówi "twardym trzeba być a nie mientkim", daliśmy radę i się rozkręciło :)
Ogólnie rzecz biorąc działamy w branży komputerowej w baaaaardzo szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Potrafimy zepsuć wszystko ;) nawet tam gdzie inni są bezsilni i rozkładają ręce, tudzież inne kończyny. Sprzedajemy i kupujemy, świadczymy usługi i korzystamy z usług, sprawiamy Wam radość i śmiejemy się razem z Wami, służymy dobrą radą kiedy nas potrzebujecie, po prostu jesteśmy dla Was....
Nasze można powiedzieć motto brzmi: "nie robić ludzi w balona i nie dać się w takiego zrobić". Staramy się tego trzymać i jak na razie całkiem nieźle nam to wychodzi. Przekonali się już o tym nasi dotychczasowi klienci, współpracownicy i konkurenci, a jeśli skorzystasz z naszych usług, to przekonasz się o naszej uczciwości osobiście.
To może teraz kilka zdań na poważnie, bo kiedy trzeba potrafimy być poważni. Z naszych usług korzystają obok odbiorców prywatnych także instytucje. Wielokrotnie wygraliśmy przetargi na dostawy sprzętu komputerowego pokonując przy tym kilkanaście firm z całej Polski - teraz komputerów opatrzonych naszym logo firmowym używają m.in. lokalne urzędy, okoliczne szkoły oraz inni, ale o tym sza... tajemnica zawodowa.
Ponadto projektujemy i budujemy od podstaw sieci teleinformatyczne oraz multimedialne, a także instalujemy systemy monitoringu CCTV. Administrujemy sieciami opartymi o platformy Unix/Linux/Windows. Dostarczamy i wdrażamy różnego typu oprogramowanie. Sprowadzamy sprzęt na zamówienie, również nietypowy.
A jeśli Twój komputer daje Ci w kość i masz wrażenie, że sam nie dasz mu rady, to skontaktuj się z nami - działamy jako pogotowie komputerowe. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc w razie problemów ze sprzętem czy oprogramowaniem.
Być może po przeczytaniu tych paru linijek masz pewne wątpliwości, czy ci ze Strefy aby na pewno są normalni ? Zapewniam, że są w 100 procentach, a zresztą po co tu się rozpisywać, przecież i tak wiadomo, że STREFA to "debeściaki" :)

Z pozdrowieniami dla odwiedzających      
Marek Król - właściciel firmy     

Ostatnia aktualizacja: 2024 Flag Counter